fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
Cztery strony aktywnościimage

„Cztery strony aktywności”

W 2022 roku Milickie Stowarzyszenie RAZEM BLIŻEJ wspólnie ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym w Miliczu realizuje projekt pn. “Cztery strony aktywności”.

Jest to kolejna edycja przedsięwzięcia obejmuącego organizację czterech dużych imprez mających na celu promowanie aktywności osób z niepełnosprawnością w różnych dziedzinach życia. W ramach projektu zaplanowano organizację Festynu Integracyjnego “RAZEM BLIŻEJ”, Festynu Integracyjnego “DOSTĘPNY SZLAK”, Akcji Ekologicznej “DĘBY ZAMIAST ŚMIECI” oraz Festiwalu Talentów “TALENTOMANIA 2022”. Wszystkie, to imprezy cykliczne z conajmniej sześcioletnią tradycją. W projekcie prócz uczniów i absolwentów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Miliczu oraz członków Milickiego Stowarzyszenia RAZEM BLIŻEJ uczestniczą przedstawiciele zaprzyjaźnionych placówek z województw wielkopolskiego, opolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego.

Zadanie realizowane jest ze środków PFRON

  • PFRON
  • Budżet Państwa


Szybki kontakt

Jesteśmy codziennie do Twojej dyspozycji. Zadaj nam pytanie, wyślij wiadomość, postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

Armii Krajowej 2, 56-300, Milicz

soswmilicz@o2.pl

71 384 07 45