fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
Dolina Baryczy – piękny kawałek Dolnego Śląskaimage

„Dolina Baryczy – piękny kawałek Dolnego Śląska" (Samorząd Województwa Dolnośląskiego)

Zadanie polegało na zorganizowaniu przeglądu muzyczno-plastycznego zatytułowanego: „Dolina Baryczy – piękny skrawek Dolnego Śląska”.

Projekt był skierowany do uczniów i przedszkolaków z placówek edukacyjnych i edukacyjno-terapeutycznych oraz opiekuńczo-wychowawczych z powiatu milickiego i ościennych powiatów dolnośląskich. W gronie uczestników znalazły się osoby z różnym stopniem i rodzajem niepełnosprawności. Przedsięwzięcie miało charakter plenerowy i odbyło się na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. W trakcie przeglądu jego uczestnicy zaprezentowali utwory wokalne nawiązujące do specyfiki regionu, który jest niezwykle cennym obszarem o charakterze przyrodniczo-turystycznym.

Gwiazdą części artystycznej przedsięwzięcia był zespół „Niepokorni”. Poza tym zorganizowano wystawę prac plastycznych nawiązujących do kultury Dolnego Śląska i Doliny Baryczy. W przedsięwzięciu udział wzięło ok. 300 osób z czego ok. 100 zaprezentowało swoje talenty wokalne i plastyczne. Projekt obejmował przeprowadzenie kampanii promocyjnej przedsięwzięcia i źródeł jego finansowania.

Szybki kontakt

Jesteśmy codziennie do Twojej dyspozycji. Zadaj nam pytanie, wyślij wiadomość, postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

Armii Krajowej 2, 56-300, Milicz

soswmilicz@o2.pl

71 384 07 45