fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
Sport wart zachoduimage

„Sport wart zachodu"

Istotą przedsięwzięcia było zapewnienie uczniom i absolwentom Specjalnego Ośrodka szkolno-Wychowawczego w Miliczu i przedstawicielom innych placówek edukacyjnych gminy Milicz udziału w zorganizowanych zajęciach sportowo-rekreacyjnych.

W ramach projektu odbywały się treningi piłkarskie, koszykarskie, bocce i inne zajęcia sportowe. Dzięki realizacji zadania udało się również uzupełnić szkolną infrastrukturę treningową o piłki meczowe, drabinki koordynacyjne, bluzy bramkarskie, piłeczki rekreacyjne, przyrząd do samodzielnego treningu, zestaw pachołków, rękawice bramkarskie, torby na piłki, znaczniki, itp. Podsumowaniem projektu był Integracyjny Turniej Piłkarski pn. „Z piłką w sercu” zorganizowany w hali sportowo-widowiskowej przy milickiej Szkole podstawowej nr 1. W imprezie prócz reprezentacji SOSW Milicz uczestniczył zespół ze Szkoły Podstawowej we Wziąchowie Wlk., podopieczni Domu Dziecka „Dom nad Baryczą” oraz reprezentacje dolnośląskich placówek edukacyjno-terapeutycznych. Projekt realizowany był w okresie od kwietnia do końca grudnia 2019 roku, uczestniczyło w nim 60 mieszkańców Gminy Milicz.

Projekt finansowany ze środków budżetu Gminy Milicz

  • Gmina Milicz

Szybki kontakt

Jesteśmy codziennie do Twojej dyspozycji. Zadaj nam pytanie, wyślij wiadomość, postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

Armii Krajowej 2, 56-300, Milicz

soswmilicz@o2.pl

71 384 07 45